LOKATIE STUDIO ZIJPERWEG 4 SCHAGEN
AG/TIJDDANSVORMLEEFTIJDSTUDIO
Maandag
16.30-17.30Tiktok 8+1 Anne
17.30-18.30Modern kids6+ 1 Anne
18.30-20.00OD’S( freestyle wedstrijdteam) AUDITIE2 Mounia/Anne
17.30-18.30Modern 110+1 Tobias
18.30-19.30Modern 314+1 Tobias
Urban Contemporary (NIEUW SEIZOEN 2024/2025)14+Esme
19.30-20.30Modern 416+1 Tobias
20.30-21.30Dancehall 14+1 Mounia
20.00 -22.00Poledance with Lise (paaldansen)2
Dinsdag
18.00-19.30100 Degrees (urban wedstrijdteam) AUDITIE2 Isis
19.30-20.30AFRO DANCE15+2 Isis
20.30-21.30Poledance with Lise (paaldansen)2
17.30-18.30Klassiek ballet 39+ Kamee
18.30-19.00Spitzen beginners10+Kamee
19.00-20.00Klassiek ballet niveau 413+ 1 Annemarie/Kamee
20.00-20.30Spitzen gevorderd13+1 Annemarie
20.30-21.30Klassiek ballet niveau 5/gevorderd15+ 1 Annemarie
Woensdag
15.30-16.30Showdance 16+1 Romy
15.30-16.30EVFRIENDS (eventgroep DDC)Auditie2 Isis
16.30-17.30Showdance 29+ 1 Romy
17.30-19.00Think Pink ( Showdance wedstrijd team) 9+1 Lisa
17.30-18.30Modern 212+ 2 Romy
19:30-21:00Dance mix volwassenenvolwassenen2 en 1Romy
19.00-20.00House dance 14+1 Isis
High Heels NIEUW SEIZOEN 2024/2025)16+1
20.00 -21.00Poledance with Lise (paaldansen)2
Donderdag
17.30-19.00Theater/musical7+1 Denise
15.45-16.45Hiphop 210+ 2 Isis
16.45-17.45Hiphop 312+ 2 Isis
18:00-19:00Hiphop 414+1 Romy
19.00-20.30Groove ’n Glam (Urban wedstrijd team)AUDITIE1 Romy
20.30-21.30Hiphop 516+ 1 Romy
19.00 -22.00Poledance with Lise (paaldansen)2
Vrijdag
17.30-19.00Theater/musical (NIEUW SEIZOEN 2024/2025)7+2 Denise
18.00-19.00tap kids7+1
18.00-19.00Selectie (klassiek ballet)AUDITIE1 Kamee
19.00-20.00Pre Vooropleiding (klassiek ballet)AUDITIE1 Kamee
19.00-20.00Improvisatie AUDITIE2 Anne
20.00-20.30Spitzen Pre Vo AUDITIE1 Kamee
20.00-21.00Hiphop Men at Workvolwassenen2 Mounia
Zaterdag
09:30-10:15Peuterdans2,5+1 Noa
10:15-11:00Kleuterdans4+1 Noa
11.00-11.45Dancemix 15+1 Noa/Anne
11:45 -12:45Hiphop 17+1 Anne

* deze lessen worden op gezette tijden gegeven. Je vindt deze tijden terug in de agenda.